Zarezerwuj pokój w SIELANCE!
                                                      Zarezerwuj pokój w SIELANCE!                                     

YACHTS EXPORT POLAND CUP OKRĄGŁE 2017

 

Zapraszamy na ZAWODY W NARCIARSTWIE  alpejskim I snowboardzie. Do pokonania slalom gigant. Zawody rozgrywane są w formule otwartej, mile witamy amatorów a szczególnie dzieci.

Startujemy z podziałem na kobiety i mężczyzn w 5 kategoriach wiekowych w narciarstwie i 2 w snowboardzie.

Większość nagród rzeczowych rozlosujemy wśród wszystkich uczestników zawodów.

Stacja Narciarska Okrągłe

Sobota 18 lutego , godzina 18

zapisy od godziny 17,

info tel.793 747 407

Zapraszają organizatorzy:

Yachts Export Poland

Michał Szafrański i Philip Drożdż Sp.J.

oraz Ośrodek Mazurski Okrągłe

 

 

ZAWODY

                     
 

NARTY

                     
 

Kategoria F/K

nr

czas

Kategoria A/K

nr

czas

Kategoria B/K

nr

czas

Kategoria C/K

nr

czas

1

     

Pola Biega

15

38,32

Maja Dzipanow

8

27,27

Iwona Szafrańska

6

22,98

2

     

Alicja Stańczyk

47

38,32

Julia Małż

35

27,88

Aleksandra Kotowska

70

26,7

3

     

Aurelia Szczepaniak

68

41,89

Oliwia Zera

62

32,22

Zuzanna Zabielska

61

27,49

4

     

Maria Wrotniak

128

44,32

Olga Szopińska

57

38,91

Paulina Wojnowicz

29

31,24

5

     

Karolina Ługiewicz

38

56,16

     

Klaudia Wojnowicz

22

35,99

6

     

Kalina Zdanowicz

10

101,43

           

7

                       

8

                       

9

katdk

nr

czas

kat e/k

nr

czas

           

10

Anna Ługiewicz

41

30,27

Aneta Ciborowska

72

22,4

           

11

Małgorzata Szydłow

ska52

34,52

Barbara Jaksina

31

30,43

           

12

     

Regina Biesiadecka

45

31,15

           

13

     

Iwona Małż

37

32,65

           

14

                       

15

                       

16

                       

17

                       

18

                       

19

                       

20

                       

21

                       

22

                       

23

                       

24

                       

25

                       

26

                       

27

                       

28

                       

29

                       
                         
 

30

ZAWODY NARTY

                     
 

Kategoria F/M

nr

czas

Kategoria A/M

nr

czas

Kategoria B/M

nr

czas

Kategoria C/M

nr

czas

1

     

Franciszek Biega

12

29,79

Itan Ciborowski

71

21,96

Krzysztof Walendzewicz

20

20,56

2

     

Krystian Świątkowski

9

30,87

Julian Wrotniak

23

29,68

Marcin Podsiad

65

23,23

3

     

Aleksander Olszewski

3

32,94

Bartosz Kownacki

27

30,85

Wojciech Lula

21

23,9

4

     

Oskar Świątkowski

7

32,97

Konrad Ługiewicz

40

35,62

Robert Romanowicz

18

25,02

5

     

Wojtek Kassprowicz

17

33,42

Wiktor Szczepania

k 67

 

Mateusz Trześniewski

14

25,9

6

     

Wiktor Kozioł

43

36,82

     

Maciek Harasimowicz

4

25,93

7

     

Jacek Szydłowski

50

38,3

     

Stanisław Wojnicz

32

29,45

8

     

Maciej Kownacki

5

53,37

     

Jan Dobko

34

30,61

9

     

Wojtek Szydłowski

51

       

Michał Jaworski

58

33,46

10

                 

Kuba Kowalczyk

55

33,8

11

                 

Marcin Mosiński

56

86,38

12

                       

13

                       

14

                       

15

kat d m

nr

czas

kat em

nr

czas

           

16

Marek Stańczyk

28

23,21

Sebastian Ciborowski

74

19,11

           

17

Rafał Ługiewicz

42

23,62

Lech Ostrowski

30

20,52

           

18

Rafał Rutkowski

69

23,63

Tomasz Gintowt

46

20,55

           

19

Marek Szydłowski

49

36,74

Jerzy Bałdyga

24

21,58

           

20

     

Jarosław Kula

36

21,72

           

21

     

Ryszard Saługa

75

23

           

22

     

Andrzej Lemieszek

64

25,08

           

23

     

Paweł Kozioł

44

25,51

           

24

     

Zbigniew Makarski

66

25,88

           

25

     

Wojciech Kownacki

16

26,11

           

26

     

Tomasz Wandel

54

27,6

           

27

     

Robert Kasprowicz

48

28,06

           

28

     

Piotr Zera

63

28,58

           

29

                       

30

                       

31

                       
 
 

ZAWODY

                     
 

SNOWBOARD

                     
 

Kategoria F/K

nr

czas

Kategoria A/K

nr

czas

Kategoria B/K

nr

czas

Kategoria C/K

nr

czas

1

     

Amelia Lula

11

35,08

Iwona Szafrańska

6

32,06

     

2

     

Monika Stefaniak

59

117,51

           

3

                       

4

                       

5

                       

6

                       

7

                       

8

                       

9

                       

10

                       

11

                       

12

                       

13

                       

14

                       

15

                       

16

                       

17

                       

18

                       

19

                       

20

                       

21

                       

22

                       

23

                       

24

                       

25

                       

26

                       

27

                       

28

                       

29

                       
                         
 

30

ZAWODY SNOWBOARD

                   
 

Kategoria F/M

nr

czas

Kategoria A/M

nr

czas

Kategoria B/M

nr

czas

Kategoria C/M

nr

czas

1

     

Rafał Romanowicz

19

34,53

Tomasz Gintowt

46

24,28

     

2

     

Krystian Świątkow

ski 9

38,52

Bartek Grek

33

25,08

     

3

     

Nikodem Grek

2

41,97

Krzysztof Walendz

ew2ic0z

25,2

     

4

     

Itan Ciborowski

71

53,6

Kamil Ler

53

32,95

     

5

           

Kacper Andrzejews

ki 26

35,86

     

6

           

Kamil Stefaniak

60

39,83

     

7

                       

8

                       

9

                       

10

                       

11

                       

12

                       

13

                       

14

                       

15

                       

16

                       

17

                       

18

                       

19

                       

20

                       

21

                       

22

                       

23

                       

24

                       

25

                       

26

                       

27

                       

28

                       

29

                       

30

                       

31

                       
 

 

Kontakt:

kom. 660 811 811

OŚRODEK MAZURSKI OKRĄGŁE

Pensjonat SIELANKA

Okrągłe 10
11-510 Wydminy

tel. 660 811 811

Skontaktuj się poprzez

formularz kontaktowy

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
© OŚRODEK MAZURSKI OKRĄGŁE