Zarezerwuj pokój w SIELANCE!
                                                      Zarezerwuj pokój w SIELANCE!                                     

Pensjonat SIELANKA

     SIELANKA położona jest na malowniczym, pagórkowatym terenie nieopodal Giżycka, nad cichym jeziorem Skomack Mały w sercu Mazur Garbatych. Ten jeden z najpiękniejszych zakątków Mazur przyciąga wielu turystów, miłośników nieskażonej przyrody i wypoczynku w otoczeniu natury.

 

      Panują tu doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi, osób lubiących aktywny wypoczynek, wędkarzy, grzybiarzy, myśliwych, obserwatorów dzikiej przyrody, a zimą także narciarzy. Jest to znakomite miejsce na krótkie wycieczki, gdyż w okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych. W SIELANKA znajduje się 11 pokoi z łazienkami (7 pokoi dwuosobowych i 4 pokoje czteroosobowe), z telewizorem i radiem, w sumie 30 miejsc noclegowych. Parking niestrzeżony. W restauracji dostępne jest WIFI.

 

     Na gości czeka bar i restauracja specjalizująca się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej i regionalnej. Większość produktów pochodzi z własnego gospodarstwa ekologicznego, na miejscu wędzi się wędliny i uprawia zioła.  Zadaszone miejsce na grill i ognisko doskonale sprawdzają się na wieczorne spotkania i biesiady.

 

Do obiektu przylega stacja narciarska SKI MAZURY i ZOO SAFARI.

Kontakt:

kom. 660 811 811

OŚRODEK MAZURSKI OKRĄGŁE

Pensjonat SIELANKA

Okrągłe 10
11-510 Wydminy

tel. 660 811 811

Skontaktuj się poprzez

formularz kontaktowy

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
© OŚRODEK MAZURSKI OKRĄGŁE